Ako začať

Nachádzate sa tu:Ako začať


Stránka obsahuje profesionálne a odborné informácie určené pre tých, ktorí práve začínajú so svojou kariérou kaderníka, ako aj pre odborníkov z praxe.

Ak sledujete EQF (Európsky kvalifikačný rámec) – využite nami ponúkané moduly, ktoré sú zobrazené na ľavej strane. Jednoducho si vyhľadajte úroveň, na ktorej pracujete a nájdete tam povinné a voliteľné moduly.

Náš obsah takžiež môžete nájsť v štruktúrovanom zoskupení, takže všetky videá, pracovné listy a kvízy sú na jednom mieste. Študenti môžu študovať v škole, doma alebo dokonca v práci, čo dovoľuje väčšiu flexibilitu.

Môžete si čokoľvek stiahnuť na tejto stránke, v súlade s Creative Commons license 2.0. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.0 UK: England & Wales License.

 

Pomoc a Podpora

Ak potrebujete pomoc, radi Vám pomôžeme. Naša emailová adresa je hairdressing@mimas.ac.uk alebo volajte na 0161 275 6040. Zaujímame sa o Vaše názory ohľadom našej novej stránky. Vaše názory posielajte prosím emailom. Ďakujeme.

 

Pracovné listy

Pracovné listy pre využitie v kurze pre kaderníkov, ktoré sú súčasťou služby štúdia podporovaného JISC-om sú teraz dostupné k stiahnutiu z Jorum. Tieto pracovné listy sú vytvorené odborníkmi a teraz sú dosupné z Jorum pre využitie študentmi.

 

Štatistika využitia

Štatistika využitia kurzu pre kaderníkov nie je viac sprístupnená online. Je to preto, že stránka je teraz voľne dostupná. Výhodou pre Vás je to, že Vaši študenti sa už nemusia na stránke registrovať.

 

Mobilná verzia

Kurz pre kaderníkov je prvou stránkou JISC-u, ktorá je špeciálne upravená pre mobil. Stránka pre mobil je dostupná na htmob.mobi.

 

Páči sa Vám?